Ośrodek Szkolenia kierowców ELMAK powstał w roku 1997. Od tej pory z naszych usług skorzystało ponad 8000 kursantów. Jesteśmy w posiadaniu pełnowymiarowego placu manewrowego. Do dyspozycji kursantów oddajemy komfortową klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną w stanowiska egzaminacyjne, sprzęt do szkolenia. Każdy kursant otrzymuje pomoce dydaktyczne takie jak podręcznik, ćwiczenia oraz znaki drogowe wraz z komentarzem.
Instruktorzy cechują się profesjonalizmem, wysokimi umiejętnościami praktycznymi oraz wiedzą teoretyczną w zakresie szkolenia kierowców, a przede wszystkim dużą cierpliwością.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu. Od wczesnych godzin rannych (6:00) do godzin nocnych. Umiejętności prowadzenia pojazdów przekazujemy jeżdżąc głównie po trasach egzaminacyjnych.

Dbamy o to żeby szkolić jak najlepiej oraz w każdych warunkach, dlatego też poszerzamy swoje umiejętności poprzez różnego rodzaju szkoleni i kursy, niektórzy z nas posiadają więc tytuł “instruktora doskonalenia techniki jazdy”.

OSK ELMAK
41-506 Chorzów
ul.Armii Krajowej 53D